Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

 

Kurumumuz;  Atatürk milliyetçiliğine bağlı, ulusal ve evrensel değerleri önemseyen, insan haklarına saygılı, laik, özgür ve bilimsel düşünme gücüne sahip, dünyaya geniş bir pencereden bakabilen, sorumluluk duygusu yüksek, yaptığı işi seven, başarılı, yapıcı ve yaratıcı bireyler yetiştirmeyi hedefler.

 

VİZYONUMUZ

 

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefe, Türk Milli Eğitim Sisteminin genel ve özel amaçları doğrultusunda ilerleyen, çağı yakalayan, kaliteli, güvenilir, tercih edilebilir, çeşitlenen eğitim taleplerini karşılayabilen lider eğitim kurumu olmaktır.

 

KISACA BİZ…

 

Bizler,   özel öğretim alanında 38 yıllık deneyimini yepyeni bir anlayışla markalaştıran bir anlayışın temsilcileriyiz. Eğitimci olan ve alanında uzmanlaşmış kurucumuz ve öğretmenlerimiz ile eğitim-öğretim hizmetine başladık. Amacımız yılların verdiği deneyimle, öğrencilerimizi sınavlara en iyi şekilde hazırlamak ve bu alanda Antalyada bir fark yaratmaktı.  Çağdaş eğitimin gereklerini özümsemiş, genç, dinamik ve uzman kadrolara ihtiyaç duyulmaktadır. Bizler, gençlerimizin yalnızca bugünü değil, yarını da kazanmaları için çalışıyoruz.