Eğitimde Kalite ve Güven…

TYT ve AYT HAZIRLIK

Bu gruptaki öğrenciler yoğun bir TYT-AYT eğitimi alır. Bu amaçla Güneş Özel Öğretim Kursu’nda derslere haziranda başlanır. Anlatılan konularla ilgili olarak yaz ödevlendirmeleri yapılıp tatilin daha verimli geçmesi sağlanır. Ardından Temmuz ayından itibaren ön çalışma, konu anlatım, uygulama ve pekiştirme dersleri TYT ve AYT denemeleri ile desteklenip süreç tamamlanır.

11. SINIFLAR

11. Sınıf, hem TYT-AYT öğretiminin hız kazandığı hem de TM, MF, TS gibi alanların seçildiği önemli bir yıldır. Bizler, bu önemin farkındalığıyla öğrencilerimize üniversitelerin kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Güneş Özel Öğretim Kursu bilgi ve tecrübelerini 11. Sınıf öğrencilerinin frekansında onlara aktararak başarılı bir 11. Sınıf geçirmelerini sağlarken, aynı zamanda TYT-AYT eğitiminde de aşama kaydetmesini sağlar.

9. ve 10. SINIFLAR

9. ve 10. Sınıf müfredatına uygun olarak hazırlanmış öğretim programlarımızla öğrencilerimize önce bilgiler verilir, ardından bu bilgiler ve örnek sorularla pekiştirilir. Soru çözümlerinin yardımıyla konuların özümsenmesi sağlanır. Öğrencilerimizin okul hayatında ders bazında karşılaştıkları problemlerin çözümüne profesyonel öğretmenlerimizin desteğiyle katkı sağlanır.

Neden  Güneş Eğitim Kurumlarına Gelmelisiniz ?

Kursumuzda Üniversiteye Hazırlık Programı, öğrencilerin herhangi bir okul kursuna ya da özel derse ihtiyaç duymadan hedefledikleri üniversite ve bölüme yerleşebilmeleri için hazırlanmıştır.

Üniversiteye Hazırlık Programında öğrenciler; sınav içeriği, test tekniği, sınav taktikleri, zaman yönetimi, meslek tanıtımı, üniversite tanıtımları, tercihler vb. konularda rehberlik birimi ve ölçme değerlendirme uzmanlarınca, 9. sınıftan, 12. sınıfa uzanan “Güneş Eğitim” konsepti doğrultusunda hedeflerine ulaştırılır.

Tescillenmiş Başarı
38 Yıllık güven...

38 yıl önce çıktığımız yolda binlerce öğrenci çalıştırdık sınavlara hazırladık ve KAZANDIRDIK. Şüphesizki hiç bir başarı tesadüf değildir.

“Geleceğin güvencesi sağlam temellere dayalı bir eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır.”

YGS BAŞARISI
İLK 1000 DE
YERLEŞTİRME ORANI

Velilerimiz Neler Söyledi

Öğrencilerimiz

Üniversiteye Hazırlık Programında öğrenciler; sınav içeriği, test tekniği, sınav taktikleri, zaman yönetimi, meslek tanıtımı, üniversite tanıtımları, tercihler vb. konularda rehberlik birimi ve ölçme değerlendirme uzmanlarınca, 9. sınıftan, 12. sınıfa uzanan “Güneş Eğitim” konsepti doğrultusunda hedeflerine ulaştırılır.

  • Her öğrencimiz bizim için özeldir.
  • Tüm öğrencilere kişiselleştirilmiş çalışma planı hazırlanır.
  • Çalışma planlarında haftalık soru hedefi vardır.
  • Sürekli TYT-AYT-TARAMA sınavları uygulanır.
  • Veli ve öğrenci GÜNEŞ VBS den tüm bilgilerini alabilir.

Randevulu Ek Dersler

Kursumuzda, kurum tarafından belirlenen haftalık ders saatlerine ilave olarak öğrencilerimize,  Deneme ve Tarama sınavları sonucunda ortaya çıkan eksik konularına göre rehberlik servisi tarafından veya  Öğrencimizin, çözemediği sorular, anlamadığı konuları rehberliğe bildirmesi halinde RED (Randevulu Ek Ders) verilir. Bu Ek Dersler Profesyonel öğretmen kadromuz tarafından titizlikle yapılır.

Deneme Sınavları

MEZUN ve 12.SINIF öğrencilerimiz için her hafta sınav yapılır.

11. sınıf lar İÇİN AYLIK tyt ve 11.sınıf deneme sınavları yapılır.

9-10. sınıflar için her ay 1 deneme sınavı yapılır.

TARAMA SINAVLARI GRUP SEVİYESİNE GÖRE BELİRLENİR.

Yaz Kampları

Güneş Eğitim Kurumları, MEB müfredatını çok yönlü verir ve öğrencilerini üniversiteye giriş sınavlarına hazırlar, öğrenmeyi doğal bir beceri olarak geliştirmelerinde yardımcı olur ve çok yönlü ve yaratıcı bireyler olarak yetişmelerini destekler, akademik başarı ile birlikte çevrelerinde saygın bireyler olarak yetişmelerini öngörür ve onlara bu konuda rehberlik eder.

Eğitim kıvılcımla ateş yakmaktır. Boş bir kabı doldurmak değil.

socrates

YKS'ye Kalan Süre ?